Haberler

ICIER 2020 Bildiri Kabülüne Başladı! Uluslararası 9 Çağrılı Konuşmacı İle Bir İlke İmza Atıyoruz.

Dünya Sağlık Örgütü’nün çağrıları ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin aldığı önlemler doğrultusunda, tüm dünyayı etkileyen COVID-19 salgını nedeniyle, sağlık ve güvenlik önceliğimiz olduğundan International Conference on Interdisciplinary Educational Reflections (ICIER 2020) çevrimiçi olarak 19-20 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Çevrimiçi açılış töreninin ardından, uluslararası davetli konuşmacıların gerçekleştireceği sunumlar YDÜ TV ve Youtube kanalında web seminerleri şeklinde etkileşimli olarak yayınlanacaktır. Sözlü ve poster sunumları ise Google Meet aracılığıyla aynı anda 250 kişinin katılabildiği oturumlar şeklinde yapılacaktır.

Bu yılki teması “21. Yüzyıl Becerileri, Akıllı Öğrenme Ortamları ve Eğitimde Dijitalleşme Üzerine Yansımalar” olan ICIER 2020 Sanal Konferansı’na tüm akademisyen, araştırmacı ve uygulamacılar davetlidir. Konferans ile ilgili önemli tarihler ve özet gönderimleri hakkında daha fazla bilgi almak için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https://icier2020.neu.edu.tr/